Kasimpaşa - Konyaspor Canli Maç İzle 17 Mayis 2019


Kasimpaşa - Konyaspor Canli Maç İzle 17 Mayis 2019Ülkemiz Süper Lig’in tamamlanmasına çok kısa bir süre kaldı. Bu anlarda yaşanacak olan çok heyecan verici mücadeleler bulunuyor. Bunlardan biriside Kasımpaşa ile Konyaspor arasında oynanacak. Her anlamda etkileyici ve çekişmeli anların sahne olacağı anları kaçırmak istemeyeceksiniz. Bir arada bulacaklarınızın son derece avantajlı bir hal aldığını belirtelim. İki takım içinde her anlamda büyük önem taşıyan karşılaşamadan galip olarak ayrılabilmeleri önem arz ediyor. Kasımpaşa – Konyaspor Canlı Maç İzle 17 Mayıs gününde oynanacak olan mücadeleyi karşınızda bulacaksınız. Naklen bir şekilde bu keyif dolu anların keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

“ETKİLEYİCİ VE HEYECAN DOLU BİR SÜREÇ OLACAK”

Orta sıralarda yer alan takımların hedeflerine ulaşmış bir şekilde ligi tamamlayabilmek için gösterdikleri mücadeleyi büyük bir keyifle tamamlayacaksınız. Heyecan verici bir süreç sizleri bekliyor. Futbol severler Kasımpaşa – Konyaspor Canlı Maç İzle 17 Mayıs günü ekran başındaki yerini alacak. Yüksek kalite ile bu anları yakından takip etme şansını kaçırmayın.

Maç Tarihi: 17.05.2019

Maç Saati: 20.30No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir