Göztepe - Ankaragücü Canli Maç İzle 26 Mayis 2019


Göztepe - Ankaragücü Canli Maç İzle 26 Mayis 2019Kümede kalmak için her şey elinde olan Göztepe, kazanmak için sonuna kadar mücadele edecek. İzleyenlerin büyük beğenisini kazanacak olan anlara yakından ortak olabilirsiniz. Keyifle takip edeceğiniz son derece değerli fırsatlar bulunuyor. Göztepe - Ankaragücü Canlı Maç İzle 26 Mayıs gününde yaşanacak olan heyecan verici anlar sizleri mutlu edecek. Konuk Ankaragücü ligde kalmayı garantilemiş durumda. Ev sahibi ekip olan Göztepe ise 2 farklı takımla daha yarışıyor. Bu nedenle kazanmaktan başka çaresi yok. Aksi halde kümede kalmak, önemli bir risk taşıyacak. Maçın başlaması ile yoğun taraftar desteği de hissedilecek.

“ÇEKİŞMELİ MAÇ HEYECANINI YAKINDAN YAŞAYIN”

Sevdikleriniz ile beraber maç kalitesini artıracak olan imkanları değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Hayallerinizdeki gibi imkanlara kavuşabilmek için yerinizi hemen şimdi alabilirsiniz. Göztepe - Ankaragücü Canlı Maç İzle 26 Mayıs maçında tarih yazılacak. Sonuç kesin olarak bir takımın kaderini belirleyecek. Hatta diğer takımlarında kaderini belirleyecek.

Maç Tarihi: 26.05.2019

Maç Saati: 19.00No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir