Fenerbahçe Beko - Galatasaray Canli Maç İzle 08 Mayis 2019


Fenerbahçe Beko - Galatasaray Canli Maç İzle 08 Mayis 2019Potada çok büyük bir heyecan yaşanıyor. Bugüne kadar her alanda birbiri ile çok çekişmeli bir süreci yöneten takımların performansı merak ediliyor. İlgi çekici bir süreç şimdi basketbol severleri bekliyor. Yüz yılı aşın süre gelen çekişmenin çok büyük önem taşıdığını belirtelim. Buradan alınacak olan galibiyet ile rekabette yeni bir sayfanın acıkmasına neden olacak. Fenerbahçe Beko - Galatasaray Canlı Maç İzle 08 Mayıs günü sizleri bekliyor. Heyecan verici bir süreç şimdi izleyenleri bekliyor. Etkileyici bir süreç yaşanacak. Bu anları naklen izleme şansını kaçırmak istemeyeceksiniz.

“EZELİ REKABET YENİDEN KARŞINIZDA”

Basketbol Süper Ligi’nde yaşanacak olan büyük heyecanı çok seveceksiniz. Karşınızda bulacaklarınızın ilgi çekici ve heyecan verici bir hal alıyor. Fenerbahçe Beko - Galatasaray Canlı Maç İzle 08 Mayıs mücadelesinde yaşanacakları naklen takip edeceksiniz. Mükemmel bir deneyim için sizlerde yerinizi alın. Yaşanan süreci çok yakından ve yüksek kalite ile takip edebilirsiniz.

Maç Tarihi: 08.05.2019

Maç Saati: 21.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir