Bursaspor - Göztepe Canli Maç İzle 19 Mayis 2019


Bursaspor - Göztepe Canli Maç İzle 19 Mayis 2019Kümede kalma çabası bu maçla beraber tavan yapacak. Bursaspor ile Göztepe takımları arasında bir final oynanacak. Kazanacak olan takımın son haftaya çok büyük bir avantajla gireceğini belirtelim. Aslında kümde kalmayı da büyük oranda garantileyeceğinden söz edebiliriz. Doğrudan birbirine karşı oynayacak olan takımların performansı çok önemli olacak. Kendi göbeklerini kendi kesecek olan iki takımın mücadelesinde nasıl bir sonuç çıkacağı merak ediliyor. İki takım taraftarları da bu ekranlardan yaşanan heyecanı çok büyük bir keyifle takip etme şansı bulacaksınız. Bir arada bulacağınız avantajlı sürecin ne kadar değerli olduğunu belirtelim. Bursaspor – Göztepe Canlı Maç İzle 19 Mayıs mücadelesi kaçmaz.

“KÜMEDE KALAN TAKIM BELLİ OLUYOR”

Çok kritik anların başlamasına dakikalar kala bu heyecanı yaşayabileceğiniz ekranlardasınız. Nefesleri tutarak seyredeceğiniz maçta iki takımda kümede kalabilmek için tüm gücü ile adeta savaş verecek. Bursaspor – Göztepe Canlı Maç İzle 19 Mayıs gününde iki güzide kulübün mücadelesine ortak olun.

Maç Tarihi: 19.05.2019

Maç Saati: 16.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir