Ankaragücü - Sivasspor Canli Maç İzle 20 Mayis 2019


Ankaragücü - Sivasspor Canli Maç İzle 20 Mayis 2019Küme düşme korkusu ile karşı karşıya kalmamak için elinden gelenin en iyisini yapmak zorunda olan iki takımın performansı merak topluyor. Alınacak olan sonucun çok büyük önem taşıdığını belirtelim. Futbol severler için oldukça değerli olan anları büyük bir keyifle takip edebilirsiniz. Beklentilerinizi ve beğeninizi karşılayacak olan fırsatları bir arada bulabilirsiniz. Ankaragücü - Sivasspor Canlı Maç İzle 20 Mayıs gününde yaşanacak olanlar beğeni toplayacak. Kazanma çabası çok büyük önem taşıyor. Sahaya kümede kalma çabası için çıkacak olan iki takımın performansını çok seveceksiniz.

“ÇEKİŞMENİN DAMGA VURACAĞI BİR MAÇ OLACAK”

Kazanmaya mecbur olan iki takımın performansından nasıl bir sonuç çıkacağı merak ediliyor. İzleyenlerin yüksek beğenisini kazanacak olan anları yakından takip edebilirsiniz. Ankaragücü - Sivasspor Canlı Maç İzle 20 Mayıs mücadelesi ile heyecan büyük merak uyandırıyor. Beğeni ve beklentileri karşılayan fırsatları bir arada bulabilirsiniz. Son derece avantajlı bir deneyim için yerinizi şimdi alabilirsiniz.

Maç Tarihi: 20.05.2019

Maç Saati: 20.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir