Slavia Prag - Chelsea Canli Maç İzle 11 Nisan 2019


Slavia Prag - Chelsea Canli Maç İzle 11 Nisan 2019Çeyrek finalde iki Premier lig takımı mücadele ediyor. Oldukça önemli isimlere sahip olan iki takımında sahaya favori olarak çıktığından söz edebiliriz. Sahadan kazanarak ayrılma noktasında daha avantajlı olduklarını belirtelim. Kaçırılmayacak bir deneyim yaşamak için doğru adrestesiniz. Ev sahibi ekip noktaya kadar korumuş olduğu güzel performansını yine sürdürmek istiyor. Bunun için ise en iyi oyununu ortaya koymak istemeyecek. Kıran kırana bir tempoda geçeceğini söyleyebiliriz. Çünkü kazanmaya bu kadar ihtiyacı olan takımlar için önem arz eden bir mücadele oluyor. Slavia Prag - Chelsea Canlı Maç İzle 11 Nisan günü yaşanacak olan heyecanı kaçırmayın.

“GOL POZİSYONU BOL BİR MÜCADELE OLACAK”

Karşılaşacak olan takımların galibiyete çok ihtiyacı olduğunu hemen söyleyebiliriz. Ev sahibi olmanın avantajını kullanmak isteyen ekibin işi daha zor. Slavia Prag - Chelsea Canlı Maç İzle 11 Nisan karşılaşması ile mükemmel deneyimi yaşamaya başlayabilirsiniz. Çok beğeneceğiniz ayrıcalıklara uzak kalmamalısınız.

Maç Tarihi: 11.04.2019

Maç Saati: 22.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir