Montpellier - PSG Canli Maç İzle 30 Nisan 2019


Montpellier - PSG Canli Maç İzle 30 Nisan 2019Fransa Liginin nabzını tutmak için doğru adrestesiniz. Takımların birbirine karşı ortaya koyduğu mücadele büyük ilgi görüyor. Bu anları sizlerde yakından takip edebilirsiniz. Oldukça avantajlı deneyimleri kaçırmamalısınız. Bundan sonra yararlanmaya başlayacaklarınız ile beraber avantajları en iyi şekilde deneyimleme imkânı bulacaksınız. Sizin için maç izleme fırsatının etkileyici bir hal aldığını belirtelim. Montpellier - PSG Canlı Maç İzle 30 Nisan günü oynanacak olan karşılaşmada heyecan yine tavan yapacak. Bu anları kaçırmak istemeyeceksiniz. Son ana kadar çok büyük çekişme ve heyecan sürecek.

“PSG SAHAYA FAVORİ OLARAK ÇIKIYOR”

Dünya yıldızlarını kadrosunda bulunduruyor olması ile çok önemli bir maça çıkacak olan PSG, kâğıt üzerinde de karşılaşmanın favorisi olarak görülüyor. Bu anları sizlerde büyük bir keyifle takip edeceksiniz. Heyecan verici bir süreç sizleri bekliyor. Montpellier - PSG Canlı Maç İzle 30 Nisan karşılaşmasını kaçırmayın. Naklen seyredecek ve büyük heyecana son ana kadar ortak olacaksınız.

Maç Tarihi: 30.04.2019

Maç Saati: 20.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir