Juventus - Ajax Canli Maç İzle 16 Nisan 2019


Juventus - Ajax Canlı Maç İzle 16 Nisan 2019Günün en kritik maçlarından biride Juventus ile Ajax arasında oynanacak. Yarı finale yükselecek olan takım b maç ile belli olacak. İlk maç bir gollü beraberlikle tamamlandı. Kıran kırana bir mücadele verildi. Bu sonuç şuan ev sahibi olan Juventus takımına yaradı. Çünkü şimdi seyircisi önünde kazanmaya çok daha yakın olduğun söyleyebiliriz. Golsüz beraberlik durumunda ev sahibi ekip bir süt tura çıkma hakkını elde edecek. Ayrıca gol bulma açsından rakibine karşı daha avantalı olduğunu da kolaylıkla söyleyebiliriz. Juventus – Ajax Canlı Maç İzle 16 Nisan günü sizlerde bu deneyimi en güzel şekilde yaşamaya başlayabilirsiniz.

“KRİTİK MAÇTA HER GOL ÇOK DEĞERLİ”

Atılacak olan bir gol, bir takımın yarı finale yükselmesine neden olabilir. Özellikle de konuk takımdan gelecek olan bir gol saha durum nedeniyle çok daha büyük bir avanta sağlayacak. Durum bu şekilde olduğundan heyecan artıyor. Juventus – Ajax Canlı Maç İzle 16 Nisan günü kaçmaz.

Maç Tarihi: 16.04.2019

Maç Saati: 22.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir