İstanbulspor - Eskişehirspor Canli Maç İzle 02 Nisan 2019


İstanbulspor - Eskişehirspor Canli Maç İzle 02 Nisan 2019Heyecan verici bir sürecin yaşandığı TFF 1. Ligde karşılaşmalar yeniden başlıyor. Milli takım için verilen aranın ardından şimdi süreci daha yakından takip etme fırsatını kaçırmayın. Yeni haftanın maçları hafta içi oynanacak olan mücadeleler ile başlıyor. İstanbulspor - Eskişehirspor Canlı Maç İzle 02 Nisan karşılaşmasında takımları bekleyen çok önemli bir çekişme bulunuyor. Kazanmak için sahaya çıkacak olan iki takımın mücadelelerini kaçırmamalısınız. Canlı olarak bu ekranlarda izleyebileceksiniz. Keyif dol bir yayın fırsatı sizin için geliyor. Mükemmel deneyim için şimdi yerinizi alabilirsiniz.

“KÖKLÜ İKİ KULÜP KARŞI KARŞIYA GELİYOR”

Geçmişinde önemli başarılara imza atmış olan iki takımın mücadelesi izleyenlerin beğenisini kazanacak. Konuk ekip içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için kazanmak istiyor. Ancak işleri hiç kolay olmayacak. İstanbulspor - Eskişehirspor Canlı Maç İzle 02 Nisan günü sizde naklen takip edebilirsiniz. Tempolu geçmesi beklenen maçta heyecan son derece yüksek bir hal alacak.
Maç Tarihi: 02.04.2019

Maç Saati: 19.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir