Galatasaray - Kayserispor Canli Maç İzle 20 Nisan 2019


Galatasaray - Kayserispor Canli Maç İzle 20 Nisan 2019Şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri olan Galatasaray kazanmak için sahaya çıkıyor. Son olarak Fenerbahçe deplasmanında alınan kötü sonucun ardından kazanmanın çok büyük önemi bulunuyor. Bu durum kalan haftalarda şampiyonluk şansını sürdürebilmek içinde önem arz ediyor. Galatasaray - Kayserispor Canlı Maç İzle 20 Nisan günü karşılaşmayı naklen seyretmeye başladığınız andan itibaren bu heyecana en güzel şekilde ortak olacaksınız. Bir arada bulacağınız birbirinden değerli pozisyonlar ile heyecanı yakından takip etme şansı kaçmaz. Maç boyu önemli anlar yaşanacak. Kazanmak için son ana kadar çaba sarf edecek olan iki takımın performansı naklen seyredin.

“GALATASARAY EVİNDE TARAFTARI İLE BÜTÜNLEŞİYOR”

Hakem hatalarının çok konuşulduğu maçın ardından takımına destek olmak için bir araya gelen taraftar, bugünde stadyumda kendilerine ayrılan tüm koltukları doldurmak istiyor. Yeniden bütünleşerek, şampiyonluğa ilerlemek için çaba sarf edilecek. Galatasaray - Kayserispor Canlı Maç İzle 20 Nisan karşılaşması özel anlamlar barındırıyor.

Maç Tarihi: 20.04.2019

Maç Saati: 19.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir