Chelsea - Slavia Prag Canli Maç İzle 18 Nisan 2019


Chelsea - Slavia Prag Canli Maç İzle 18 Nisan 2019Evinde iyi bir oyun ile yarı finale yükselmek isteyen Chelsea, ilk maçında vermiş olduğu rahatlık ile mücadele edecek. Ancak şimdi ise tüm şartlar değiştir. Artık kendi evinde, kendi seyircisi karşısında oynayacak. Bu durumda sahadan kazanarak ayrılma ihtimalini daha da artırıyor. Konuk takımın umutlarını da azaltıyor. Ancak gelecek bir gol her şeyi değiştirebilir. Çünkü o andan itibaren maç yeniden başlamış olacak. Bu durumun beraberinde getireceği heyecanda oldukça yüksek olacak. Sizlerde bu deneyimi ve fırsatı yaşayabilirsiniz.

“KEYİF DOLU BİR MÜCADELE OLMASI BEKLENİYOR”

Ortaya koyulacak olan performansın izleyenlerin beğenisini kazanacak fırsatlar kaçmaz. Çekişmenin artması ile beraber maçın heyecanı da katlanacak. Bu anlarda sizleri bekleyen birçok golde olabilir. Futbol otoriterlerinin tahminlerine göre karşılıklı gollerin gelmesi bekleniyor. Chelsea - Slavia Prag Canlı Maç İzle 18 Nisan mücadelesi ile heyecan tavan yapacak. Bu süreci sizlerde şimdi takip edebilirsiniz. Çekişme yükselecek.

Maç Tarihi: 18.04.2019

Maç Saati: 22.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir