Yeni Malatyaspor - Medipol Başakşehir Canli Maç İzle 03 Mart 2019


Yeni Malatyaspor - Medipol Başakşehir Canli Maç İzle 03 Mart 2019Şampiyonluğun çok kritik sınavlarından birinin başlamasında odlukça kısa bir süre kaldı. İki takım adına da yaşanacak olan büyük heyecan bulunuyor. Ekranlara gelecek olanlarda iki takım adına da çekişmeli oyun ortaya koyulacak. Galip gelmek isteyen iki takımın nasıl bir oyun anlayışı ile maça başlayacağı önem arz ediyor. Öyle ki son zamanların çıkış yakalayan takımlarından biri olan ev sahibi ekip seyircisinin de desteği ile maçın başında bir gol bulmak istiyor. Yeni Malatyaspor - Medipol Başakşehir Canlı Maç İzle 03 Mart heyecanı yüksek olacak. Lider ise puan farkını korumak adına mutlaka kazanma parolası ile sahaya çıkıyor.

“ZORLU MAÇTA SKORUN İKİ TAKIMA BÜYÜK ETKİSİ OLACAK”

Alınacak olan skor ne olursa olsun bir taraf ağır yara alacak. Bu nedenle kazanmanın son derece kritik olduğu maçlardan biri oynanacak. Taraftara maç boyunca büyük görev düşerken, atılacak olan gollerinde büyük önemi bulunuyor. Yeni Malatyaspor - Medipol Başakşehir Canlı Maç İzle 03 Mart mücadelesi kaçmaz.

Maç Tarihi: 03.03.2019

Maç Saati: 16.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir