Rennes - Lyon Canli Maç İzle 29 Mart 2019


Rennes - Lyon Canli Maç İzle 29 Mart 2019Fransa’da milli takım arasının ardından heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Mükemmel heyecana kesintisiz ortak olma deneyimini kaçırmamalısınız. İlgi ile takip edeceğiniz anlarda mücadele keyfi son derece yüksek olacak. Rennes - Lyon Canlı Maç İzle 29 Mart günü ortaya koyulacak olan performansların kazanma noktasında belirleyici olacağını da söyleyebiliriz. Seyredeceğiniz anlarda oldukça değerli çekişmeler bir arada yerini alacak. Konuk ekip maça favori olarak çıkıyor. Güçlü oyuncuları ile karşılaşmayı kazanma noktasında daha büyük avantajlara sahip. Buda onları avantajlı kılacak. Ancak seyirci avantajı ise tam tersine Rennes takımında.

“MAÇTA TEMPO BİR AN BİLE DÜŞMEYECEK”

Karşı karşıya gelecek olan iki takımın seyircisi de desteklerini en iyi şekilde hissettiriyor. İlk düdüğün gelmesi ile beraber çok daha büyük bir heyecan yaşanmaya başlayacak. Bu anlarda yaşanacak olan çekişmeyi çok beğeneceksiniz. Rennes - Lyon Canlı Maç İzle 29 Mart günü tavan yapacak olan heyecana uzak kalmayın.

Maç Tarihi: 29.03.2019

Maç Saati: 22.45

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir