Dinamo Kiev - Chelsea Canli Maç İzle 14 Mart 2019


Dinamo Kiev - Chelsea Canli Maç İzle 14 Mart 2019Ne zaman sahaya çıksa milyonları ekran başına kilitleyen Chelsea yine kazanma planları yapıyor. Rakibinin sahasında oynayacak olmasına rağmen baskılı bir oyunu tercih etmesi bekleniyor. Buda seyredenler için oldukça değerli anları beraberinde getirecek. Sizi bekleyen kaliteye uzak kalmamalısınız. Dinamo Kiev - Chelsea Canlı Maç İzle 14 Mart mücadelesinde karşılıklı olarak gollerin gelmesi bekleniyor. En sahibi ekibin son haftalardaki çıkışını göz önüne alırsak ve arkalarındaki taraftar desteğini de buna katarsak en az bir gol bulmaları bekleniyor. Buna konuk ekibin cevap vermesi ise geç olmayacaktır.

“YAŞANACAK REKABET ŞİMDİ NAKLEN KARŞINIZDA”

Seyredeceğiniz mücadelede heyecan tavan yapacak. Bu anların naklen biçimde takip etme heyecanı sizin için geliyor. Değerlendirmeye başlayacaklarınız ile beraber avantajlı olacağınızdan emin olabilirsiniz. Dinamo Kiev - Chelsea Canlı Maç İzle 14 Mart mücadelesinde yaşanacakların büyük keyif vereceğinden emin olabilirsiniz. Canlı olarak takip edecek ve kaliteye sonuna kadar sahip olacaksınız.

Maç Tarihi: 19.03.2019

Maç Saati: 20.55

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir