Schalke 04 - Manchester City Canli Maç İzle 20 Şubat 2019


Schalke 04 - Manchester City Canli Maç İzle 20 Şubat 2019Dev maçlar ekranlara gelirken, sizde ortak olabilirsiniz. Yaşanacak çok büyük bir heyecan bulunuyor. Bu anlarda sahada olacak takımların performansını kesintisiz takip edebilirsiniz. Muhteşem bir heyecana ortak olacaksınız. Sizleri memnun edecek olan fırsatları kaçırmamalısınız. Schalke 04 - Manchester City Canlı Maç İzle 20 Şubat mücadelesinde karşılıklı olarak goller bekleniyor. En önemlisi ise boca gol pozisyonunun olacak olmasıdır. İyi oyuncularla oynanan oyunda kaliteli oluyor. İzlemesi de daha keyifli oluyor. Sizlerde bu anları büyük bir beğeni ile takip edeceksiniz. Eşsiz bir heyecan sizin için geliyor.

“BÜYÜK FUTBOL HEYECANINI YAŞAYIN”

Şampiyonlar ligi maçları her zaman olduğu gibi büyük keyif veriyor. Bir üst tura çıkmak için çaba sarf edecek olan iki takımın performansına ortak olacağız. Schalke 04 - Manchester City Canlı Maç İzle 20 Şubat günü ilginizi çekecek özel anlar kaçmaz. Sizde bu anlara ortak olabilirsiniz. Şimdi hepsi kolaylaşıyor.

Maç Tarihi: 20.02.2019

Maç Saati: 23.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir