Newcastle - Burnley Canli Maç İzle 26 Şubat 2019


Newcastle - Burnley Canli Maç İzle 26 Şubat 2019Premier lig beklentileri karşılayan bir heyecan ortaya koymaya devam ediyor. Mükemmel fırsatlarla tanışın. Newcastle – Burnley Canlı Maç İzle 26 Şubat mücadelesinde kazanmak için son ana kadar yarışacak olan iki takımın çekişmesi ilginizi çekecek. Ligde üst sıraları hedefleyen iki takımın performansını kaçırmamalısınız. Milyonların takip etmek istediği maçta alınacak olan galibiyetin büyük önemi bulunuyor. İki takımda bu skoru yakalayabilmek için çaba sarf edecek. Muhteşem heyecan size bu kadar yakın. Taraftarın biletlere yoğun ilgi gösterdiğini de belirtelim. Son ana kadar heyecanın düşmesi beklenmiyor. İlginizi çekecek anlarda heyecan tavan yapacak.

“ŞANSLI OLAN TARAF EV SAHİBİ”

Bu tip maçlarda seyirci avantajı her zaman değerli olurken, kadro kalitesi ile de ev sahibi ekibe daha yüksek şans tanınıyor. Kazanma ihtimali daha güçlü olan takımın performansını kaçırmak istemeyeceksiniz. Newcastle – Burnley Canlı Maç İzle 26 Şubat karşılaşmasında yaşanacak olan heyecan beğeninizi toplayacak. Son ana kadar süren rekabet beğeninizi kazanacak.

Maç Tarihi: 26.02.2019

Maç Saati: 23.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir