Malmö - Chelsea Canli Maç İzle 14 Şubat 2019


Malmö - Chelsea Canli Maç İzle 14 Şubat 2019Kupanın favori takımlarından biri olarak gösterilen Chelsea, rakip sahada kazanmak istiyor. Rakibini geçmek için büyük çaba sarf edecek olan ev sahibi ekip, yine de favori olarak çıkamayacak. Seyirci desteği ile beraber gol yememek, ilk hedefleri konumunda. Bu anlarda yaşanacak olan büyük heyecan için doğru adrestesiniz. Beklentilerinizi karşılayacak olan kalitede bir maç olacak. Her ne kadar şans konuk ekibe verilse de bir sürpriz çıkaran Malmö izleyebiliriz. Keyifle takip edeceklerinizin avantajlı olduğunu unutmayın. Malmö – Chelsea Canlı Maç İzle 14 Şubat günü oldukça etkileyici performanslar izleyebileceğiz.

“BÜYÜK FUTBOL HEYECANI İLGİNİZİ ÇEKECEK”

Artan kalite son derece avantajlı bir hal alıyor. Seyredeceklerinizin yaşatacağı avantajı kaçırmayın. Futbolun tüm güzellikleri sizi bekliyor. Malmö – Chelsea Canlı Maç İzle 14 Şubat mücadelesinde yaşanacak olan heyecan dolu anları büyük bir keyifle takip edeceksiniz. Yararlanacaklarınızı büyük heyecanı beraberinde getireceğinden emin olabilirsiniz. Coşku şimdi hiç olmadığı kadar yükseliyor.

Maç Tarihi: 14.02.2019

Maç Saati: 23.00
No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir