Maccabi Fox - Darüşşafaka Canli Maç İzle 28 Şubat 2019


Maccabi Fox - Darüşşafaka Canli Maç İzle 28 Şubat 2019Zorluk derecesi yüksek olan karşılaşmalara yenileri eklenmeye devam ediyor. Son derece çekişmeli geçen anları yakından takip edebilirsiniz. Maccabi Fox - Darüşşafaka Canlı Maç İzle 28 Şubat günü mükemmel heyecan izleyenleri bekliyor. Parkede son derece çekişmeli anlar yaşanacak. Bu anlardaki rekabetin nefesleri keseceğini söyleyebiliriz. İki takımda üstün performansı ile sahadan galip gelen taraf olmak istiyor. Ancak temsilcimiz dış saha olmasına rağmen elinden gelenin en iyisini göstermek istiyor. Yaşanacak olan heyecan verici sürecin son derece değerli olduğunu unutmamalısınız.

“AVRUPA TÜRK GECESİ YAŞANIYOR”

Karşılaşmaların büyük heyecanı oldukça değerli anlamlar taşıyor. Karşılaşacak olan iki takımın performansı sizleri bekleniyor. Basketbol severler için oldukça kritik ve değerli bir mücadele olması bekleniyor. Maccabi Fox - Darüşşafaka Canlı Maç İzle 28 Şubat mücadelesindeki rekabeti naklen takip edin. Üst sıralara yerleşmek isteyen iki takım içinde performans belirleyici bir durum olarak öne çıkıyor.

Maç Tarihi: 28.02.2019

Maç Saati: 20.45

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir