Newcastle United - Manchester United Canli Maç İzle 02 Ocak 2018


Newcastle United - Manchester United Canli Maç İzle 02 Ocak 2018Premier lig heyecanı giderek artarken bu anları naklen bir şekilde izleme heyecanı da kaçmaz. Beklentilerinizi karşılayacak olan ayrıcalıkları kaçırmak istemeyeceksiniz. İlginizi çekecek olan karşılaşmalar sizi beklerken, kaçırmak istemeyeceksiniz. Karşınızda bulacaklarınız ile beraber son derece avantajlı olacaksınız. Newcastle United – Manchester United Canlı Maç İzle 02 Ocak mücadelesindeki futbol coşkusu kaçmaz. Hemen sizlerde bu anları naklen bir şekilde ortak olabilirsiniz. Beğeninizi kazanacak olan mücadeleleri yakından takip etmeye hazır olun. Beklentilerinizi karşılayacak olan heyecan sizi bekliyor. Şimdi karşınızda bulacaksınız. Bu anları naklen izlemeye başlayın.

“FUTBOLUN EN GÜZEL HALİ SİZİ BEKLİYOR”

Maç izleme konusunda önemli detaylar sizinle oluyor. Eşsiz fırsatlar sizleri beklerken, beğeninizi karşılayacak olan karşılaşmaları kaçırmamalısınız. Büyük heyecana sahne olan maçlar sizinle oluyor. Newcastle United – Manchester United Canlı Maç İzle 02 Ocak günü yaşanacak çekişmeye hemen şimdi ortak olabilirsiniz. Kazanan takımların göstereceği performans beklentilerinizi karşılaşmaya yetecek. Yoğun heyecan sizi bekliyor.

Maç Tarihi: 30.12.2018

Maç Saati: 23.00No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir