Leganes - Real Madrid Canli Maç İzle 16 Ocak 2019


Leganes - Real Madrid Canli Maç İzle 16 Ocak 2019Ligde bir türlü istediğini alamayan Real Madrid, kral kupasında galibiyet arıyor. Atılacak olan her golün büyük önem taşıdığını söyleyebiliriz. Alınacak olan sonuçta takımların performansı büyük önem taşıyacak. Leganes - Real Madrid Canlı Maç İzle 16 Ocak karşılaşmasından kazanarak ayrılacak takım, pek çok kesime göre Real Madrid olmakta. Maçın başından itibaren önemli bir çekişme yaşanacak. Bu anları akından ve naklen biçimde takip edebileceksiniz. Mücadelenin sonuna kadar heyecan hep yüksekte kalacak. Kupa için iki takımda tüm varlığı ile mücadelesini sürdürecek. Sizde bu anlara yakından ortak olabilirsiniz.

“KUPA YOLUNDA ÇOK ÖNEMLİ BİR MÜCADELE”

İzleyenlerin merak edeceği kadar önemli maç yayınları karşınıza geliyor. Son derece etkileyici ve özel olan maçları kaçırmamalısınız. Leganes - Real Madrid Canlı Maç İzle 16 Ocak mücadelesinde yaşanacak olan her an büyük önem taşıyor. Kaçırılmayacak kadar özel olan ve kaliteli geçecek anları yakından takip edebilirsiniz.

Maç Tarihi: 16.01.2019

Maç Saati: 23.30

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir