Kayserispor - Bursaspor Canli Maç İzle 26 Ocak 2019


Kayserispor - Bursaspor Canli Maç İzle 26 Ocak 2019Heyecanı bol karşılaşmalara yenileri eklenmeye devam ediyor. Süper ligde takımların göstermiş olduğu büyük mücadeleyi naklen takip etmeye başlayacaksınız. Beklentilerinizi karşılayacak olan çekişmeyi kaçırmayın. Seyretmeye başlayacağınız anların büyük beğeni toplayacağından da emin olabilirsiniz. Kayserispor - Bursaspor Canlı Maç İzle 26 Ocak günü yaşanacak heyecan dolu anları takip etmek için yerinizi alın. Beklentilerinizin çok üzerinde bir heyecan ve çekişme yaşanacak. İlginizi çekecek bu anları beğeni ile takip edeceğinizden emin olabilirsiniz. Mücadelede karşılıklı olarak gollerin gelmesi bekleniyor. Güçlü iki takımın mücadelesinde yaşanacak olan çekişmeyi beğeni ile takip etme fırsatı bulacaksınız.

“HER ANLAMDA AYRICALIKLAR SİZİNLE”

Maçı kaliteli biçimde takip edebileceksiniz. Yaşanacak olan heyecana yakından ortak olacaksınız. Tempolu bir karşılaşmanın olması bekleniyor. Kayserispor - Bursaspor Canlı Maç İzle 26 Ocak mücadelesinde yaşanacak olan çekişmeye uzak kalmayın. İlginiz çekecek olan maçı kaçırmamak için doğru yerdesiniz. Beğeninizi kazanacak olan mücadele sizi bekliyor.

Maç Tarihi: 26.01.2019

Maç Saati: 16.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir