Gençlerbirliği - Altinordu Canli Maç İzle 25 Ocak 2019


Gençlerbirliği - Altinordu Canli Maç İzle 25 Ocak 2019Süper ligde var olmak isteyen iki köklü takımın çekişmesi son derece önemli olacak. İzleyenleri ekranlara kilitleyecek olan anları yakından takip etmeye hazır olun. Bir döneme damga vuracak olan iki ekibin sahada göstereceği performansın çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. Gençlerbirliği - Altınordu Canlı Maç İzle 25 Ocak mücadelesinde yaşanacaklar ilgi ile takip ediliyor. Binlerce taraftar merakla bu anları takip etmeye devam ediyor. Sizde bu süreci güzel biçimde izleyebileceksiniz. Gelecek sezon süper lig forması giyebilmek için gösterilen çaba sizi de mutlu edecek. Artan heyecana hemen şimdi ortak olun.

“ÇEKİŞME ŞİMDİ TAVAN YAPIYOR”

Transferler ile güçlü hale gelen iki takımın performansı merakla bekleniyor. Bu maçtan alınacak olan sonucun zirveyi yakından ilgilendirdiğini de belirtelim. Seyretmeye başlayacaklarınızın sizi fazlasıyla memnun edeceğini söyleyebiliriz. Gençlerbirliği - Altınordu Canlı Maç İzle 25 Ocak mücadelesinde yaşanacak olan çekişme son derece özel olacak. Bu anları kaçırmak istemeyeceksiniz.

Maç Tarihi: 25.01.2019

Maç Saati: 19.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir