Burton Albion - Manchester City Canli Maç İzle 22 Ocak 2019


Burton Albion - Manchester City Canli Maç İzle 22 Ocak 2019İngiltere lig kupasında yarı final heyecanı yaşanacak. Sahaya favori olarak çıkacak olan konuk ekip, maçın başında bulacağı goller ile sonucu garantilemek istiyor. Rahat bir maç çıkarmak için başlangıçta atılacak olan her gol büyük önem taşıyor. Ayrıca mücadelenin açılması ve daha rahat bir galibiyetin alınabilmesi açısından bu durum büyük önem taşıyor. Sizlerde bu anları keyifle takip edebilirsiniz. Burton Albion - Manchester City Canlı Maç İzle 22 Ocak mücadelesinde yaşanacak olan çekişmeyi büyük bir keyifle takip etmeye hazır olun. Yararlanacaklarınızın son derece ayrıcalıklı olacağın göreceksiniz. Bu durumda sizleri memnun etmek için yeterli olacak.

“ÇEKİŞMENİN TAVAN YAPACAĞI DAKİKALAR”

Futbol severlerin beğenisini kazanacak olan anları kaçırmayın. Karşılaşma boyunca çok çekişmeli dakikalar yaşanacak. Burton Albion - Manchester City Canlı Maç İzle 22 Ocak karşılamasında seyircinin ilgisi de çok yüksek. Atılacak olan her gol mücadelenin keyfini biraz daha artıracak.

Maç Tarihi: 22.01.2019

Maç Saati: 22.45

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir