Trabzonspor - Çaykur Rizespor Canli Maç İzle 23 Aralik 2018


Trabzonspor - Çaykur Rizespor Canli Maç İzle 23 Aralik 2018Süper ligin kalbinde heyecan artarak gelmeye devam ediyor. Yaşanan çekişmeye en güzel şekilde ortak olabilirsiniz. Takımların kazanarak üst sıralara yükselmek için nasıl oyamayacakları büyük önem arz ediyor. Karşılaşmada yaşanacak olan heyecan ve çekişme büyük önem taşıyor. İlginizi çekçek ve avantajlı kılacak olan imkânları kaçırmamalısınız. Trabzonspor - Çaykur Rizespor Canlı Maç İzle 23 Aralık mücadelesi ile sahip olacaklarınızın beğeninizi toplayacağından söz edebiliriz. Her anı heyecan verici olan karşılaşmalar kaçmaz. Şimdi bir arada bulacaklarınız son derece özel olacak. Maçtaki coşkunun çok yüksek olması bekleniyor.

“TRABZONSPOR EVİNDE KAZANMAK İSTİYOR”

Çekişmenin oldukça yüksek olacağı karşılaşmalardan biri daha futbol severleri bekliyor. Lige iyi bir başlangıç yapamamış olsa da son haftalarda göstermiş olduğu performans ile beğeni toplayan Trabzonspor, seyircisi karşısına çıkıyor. Trabzonspor - Çaykur Rizespor Canlı Maç İzle 23 Aralık mücadelesi ile heyecan tavan yapacak. Kaçırılmayacak mücadele heyecanı sizi bekliyor. Hemen yararlanabilirsiniz.

Maç Tarihi: 23.12.2018

Maç Saati: 16.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir