Kayserispor - Akhisarspor Canli Maç İzle 16 Aralik 2018


Kayserispor - Akhisarspor Canli Maç İzle 16 Aralik 2018Süper ligde coşku tavan yapıyor. Yükselen heyecana en iyi şekilde ve yakından ortak olmak için doğru yerdesiniz. Sizleri bekleyen ayrıcalıklı fırsatlar kaçmaz. İki takımda galibiyet elde ederek, lider sıralamalarını yükseltmek istiyor. Alınacak olan bir galibiyetin büyük önem taşıdığını söyleyebiliriz. Puanların birbirine çok yakın olması nedeni ile birkaç sıra birden atlayabilecekler. Özellikle de alt sıralarda bulunan takımlar için büyük önem arz ediyor. Bu anları kesintisiz bir şekilde takip etmeye hazır olun. Kayserispor - Akhisarspor Canlı Maç İzle 16 Aralık mücadelesinde en iyi hizmetler ortaya koyulacak.

“TARAFTARA BÜYÜK İŞ DÜŞÜYOR”

Oyuncu performanslarının birbirine yakın olduğu durumlarda taraftar desteği önemli bir artıdır. Alınacak olan galibiyetlerde doğrudan etki edebilirler. Alınacak olan galibiyetin öncüsü olacak taraftarların desteği ne durumda olacak. Kayserispor - Akhisarspor Canlı Maç İzle 16 Aralık mücadelesi için her şey hazır. Çekişmeli anları kaçırmak istemeyeceksiniz. Bu büyük heyecan şimdi sizinle.

Maç Tarihi: 16.12.2018

Maç Saati: 16.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir