Juventus - Inter Canli Maç İzle 07 Aralik 2018


Juventus - Inter Canli Maç İzle 07 Aralik 2018İtalya Seri A liginde çok büyük bir heyecan yaşanıyor. Kazanabilmek için karşı karşıya gelen takımların kıran kırana performans göstermesi gerekiyor. Oynanacak olan karşılaşmada etkileyici birçok an yaşanacak. İki takımda en iyi sonucu alabilmek istiyor. Juventus – Inter Canlı Maç İzle 07 Aralık mücadelesine taraftarın da etkisi yüksek olacak. Bu coşkulu mücadeleyi naklen bir şekilde izleyebilmek için tribünlere akın edecek olan milyonlarca futbol sever bulunuyor. Sizler bu anları yakınan takip edebilirsiniz. Büyük heyecana en iyi şekilde ortak olmak için şimdi yerinizi alın. Beklentilerinizin karşılandığını göreceksiniz.

“COŞKULU BİR MÜCADELE YAŞANACAK”

Kaçırılmayacak heyecan için şimdi sizlerde yerinizi alın. Karşınızda güçlü iki takımın kazanabilmek için göstermiş olduğu performansı izlemiş olacaksınız. Juventus – Inter Canlı Maç İzle 07 Aralık mücadelesinin her anı yüksek heyecana sahne olacak. Bu özel dakikaları naklen bir şekilde izlemeye hazır olun. Sizi mutlu edecek olan ayrıcalıklı fırsatlar kaçmaz.

Maç Tarihi: 07.12.2018

Maç Saati: 22.30

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir