İstanbulspor - Ümraniyespor Canli Maç İzle 14 Aralik 2018


İstanbulspor - Ümraniyespor Canli Maç İzle 14 Aralik 2018Alt ligde yaşanan kıyasıya rekabeti kaçırmamalısınız. Son derece önemli ve çekişmeli anlara gelen mücadeleleri yakından takip edebileceksiniz. Tüm arzusu ile üst lige çıkabilmek için çaba sarf eden iki takımın mücadelesini kaçırmayın. İstanbulspor - Ümraniyespor Canlı Maç İzle 14 Aralık günü etkileyici anlar yaşanacak. Adından söz ettiren anları çok beğeneceksiniz. Adından söz ettiren oyuncuların artan performansı bu karşılaşmada da devam edecek mi? Sonucu çok merak edilen bu anların ilginizi çekeceğinden söz edebiliriz. Kaçırılmayacak büyük heyecan için hemen şimdi yerinizi alabilirsiniz. Daima avantajlı noktada olacaksınız.

“COŞKUNUN EN YÜKSEK SEVİYE OLACAĞI MÜCADELE”

Liderlik için yarışan iki takımda kazanmak zorunda. Tek avantaj seyircisini arkasına alacak olan İstanbulspor’dan yana. Sizlerde izlerken bu farkı görebileceksiniz. İstanbulspor - Ümraniyespor Canlı Maç İzle 14 Aralık günü yaşanacak olan çekişmeye hemen şimdi ortak olabilirsiniz. Karşınızda bulacaklarınız ile beraber avantajlı olacaksınız. Bu yüksek heyecan kaçmaz.

Maç Tarihi: 14.12.2018

Maç Saati: 19.00
No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir