Darüşşafaka - Galatasaray Canli Maç İzle 04 Aralik 2018


Darüşşafaka - Galatasaray Canli Maç İzle 04 Aralik 2018
Basketbol süper liginde son derece önemli dakikalar yaşanacak. Çekişmeli bir şekilde ekranlara gelen ve izleyenleri son derece memnun edecek imkânları kaçırmayın. Sevdikleriniz ile beraber bu yüksek heyecana hemen ortak olabilirsiniz. Yaşanacak olan kaliteyi çok beğeneceksiniz. Darüşşafaka - Galatasaray Canlı Maç İzle 04 Aralık mücadelesinde iki takımında etkili isimleri olması, karşılaşmayı daha keyifli bir hale getirecek. Daha iyi performans gösterecek olan takımın kazanması ile sonuçlanacak maç, liderlik içinde büyük önem arz ediyor. Böylesi yüksek çekişme için ekran başına geçmelisiniz. Bu ekranlarda yaşanacak olan heyecana yakından ortak olacaksınız. Mükemmel heyecan için ve kalite şimdi sizleri bekliyor.

“FAVORİSİ OLMAYAN BİR MAÇ BEKLENİYOR”

Kâğıt üzerinde favorisi olmasa da sahada bir takımın daha öne çıkması bekleniyor. Oynanacak olan oyunun göz dolduracağını söyleyebiliriz. Darüşşafaka - Galatasaray Canlı Maç İzle 04 Aralık mücadelesi ile yaşanacak olan fırsatlar kaçmaz. Bu anları naklen bir şekilde takip edebileceğiniz ekrana uzak kalmayın.

Maç Tarihi: 04.12.2018

Maç Saati: 18.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir