Atiker Konyaspor - Ankaragücü Canli Maç İzle 10 Kasim 2018


Atiker Konyaspor - Ankaragücü Canli Maç İzle 10 Kasim 2018Ligde üst sıraları hedefleyen takımların göstermiş olduğu mücadele gücünü yakından takip etmeye hazır olun. Oldukça çekişmeli anlar şimdi sizi bekliyor. İzlemeye başladığını andan itibaren ayrıcalıklı olacaksınız. Atiker Konyaspor - Ankaragücü Canlı Maç İzle 10 Kasım mücadelesi ile sahada galibiyet arayacak olan takımı önemli dakikalar bekliyor. Kesintisiz heyecan ve mücadele gücü için yapmanız gerekenler aslında oldukça kolaydır. Kaliteli bir maç ekranlara gelirken, bu anları naklen bir şekilde takip edebileceksiniz. Kazanan takımın puan sıralamasındaki yeri oldukça özel olacak. Sizlerde böylesi etkileyici anları kaçırmamalısınız.

“BÜYÜK HEYECAN ŞİMDİ SİZLERİ BEKLİYOR”

Beklentilerinizin çok üzerinde kalite için yapmanız gerekenler oldukça kolay oluyor. Birçok takımı yakından ilgilendiren mücadele öncesi birçok adım atılmaya devam ediyor. Yaşanacak olan çekişmeli anları yakından takip etmeye başlayın. Atiker Konyaspor - Ankaragücü Canlı Maç İzle 10 Kasım mücadelesine taraftarın ilgisi de yoğun. Ev sahibi ekip bu avantajını kullanmak istiyor.

Maç Tarihi: 10.11.2018

Maç Saati: 13.30

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir