Polonya - İtalya Canli Maç İzle 14 Ekim 2018


Polonya - İtalya Canli Maç İzle 14 Ekim 2018Kıran kırana heyecanın yaşanacağı bir diğer mücadele ise bu olacak. Takımların kazanmak için gösterecekleri performansı büyük bir keyifle takip edeceksiniz. Buda beklentilerinizin karşılanması için yeterli olacak. Polonya - İtalya Canlı Maç İzle 14 Ekim karşılaşmasında forma şansı bulacak oyuncuların performanslarını üst seviyede göstermesini bekliyor. Buda son derece çekişmeli anların doğmasına neden olacak. Kesinlikle kaçırılmaması gereken deneyimler sizin için geliyor. deneyimlemeye başladığınız andan itibaren eşsiz fırsatların sahibi olacaksınız. Sizlerde bu yüksek heyecandan ve kaliteden uzak kalmamalısınız. Beğeniniz daima karşılanıyor olacak.

“İKİ TAKIM İÇİNDE ZOR MAÇ OLACAK”

Heyecanı en üst seviyeden yaşanacak olan mücadeleye şimdi sahip olun. Beklentilerinizi karşılayacak olan birçok imkandan birini yakından takip edin. Polonya - İtalya Canlı Maç İzle 14 Ekim günü oynanacak olan mücadele ile birlikte oldukça büyük bir deneyim yaşanacak. Kazanmayı başaracak olan takımı bekleyen fırsatları ve avantajları kaçırmak istemeyeceksiniz. İddialı takım İtalya milli takımıdır.

Maç Tarihi: 14.10.2018

Maç Saati: 21.45
No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir