Lokomotiv Moskova - Schalke 04 Canli Maç İzle 03 Ekim 2018


Lokomotiv Moskova - Schalke 04 Canli Maç İzle 03 Ekim 2018Maçta gruplardan çıkabilme adına etkileyici maçlar oynanacak. Evinde ilk maçına çıkacak olan Lokomotiv Moskova, bir önceki maçta aldığı farklı yenilgiyi unutturmak istiyor. Bunun için kıran kırana bir mücadele verecekler. Alınacak olan sonucun son derece kıymetli olduğunu söylemek mümkün. Konuk ekipte ilk maçta seyircisi önünde beraberlik ile ayrıldı. Bu mücadelede tek hedefleri galibiyet olacak. Temsilcimizin yer aldığı grupta, Lokomotiv Moskova - Schalke 04 Canlı Maç İzle 03 Ekim maç sonucu merakla bekleniyor. Üst tura çıkabilmek için mutlak öneme sahip olacak. Bu anları futbol severler naklen takip edebilecek.

“YÜKSEK TEMPODA BİR MÜCADELE OLACAK”

Etkileyici oyunların oynanacağı anları yakından takip edebilmek için yapmanız gerekenler kolay hale geliyor. Son derece zorlu ve çekişmeli geçecek maçta yaşanacak olan anları kaçırmamalısınız. Lokomotiv Moskova - Schalke 04 Canlı Maç İzle 03 Ekim mücadelesi karşılıklı gollere ev sahipliği yapacaktır. Bu anlamda bile kıymetli olacak.

Maç Tarihi: 03.10.2018

Maç Saati: 20.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir