Chelsea - Derby County Canli Maç İzle 31 Ekim 2018


Chelsea - Derby County Canli Maç İzle 31 Ekim 2018
İngiltere lig kupasında karşılaşacak olan iki önemli takımın mücadelesinden nasıl bir sonuç çıkacağı merak ediliyor. Birçok futbol sever ve uzmana göre kazanması muhtemel olan takım ise ev sahibi ekip. Dünyaca ünlü yıldızların sahada olacağı karşılaşmayı Chelsea takımının kazanması bekleniyor. Oyuncu kalitesi ve iç saha avantajının olması olanları bu sonuca daha yakın hale getiriyor. Chelsea - Derby County Canlı Maç İzle 30 Ekim karşılaşmasını naklen bir şekilde izleme imkânına kaçırmayın. Şimdi yararlanacaklarınız ile avantajlı olacaksınız. Büyük heyecana sahip olan anları hemen takip etmeye başlayabilirsiniz.

“EŞSİZ ÖZELLİKTE MAÇ YAYINLARI”

Yayınları donmadan ve yüksek kalite ile takip edebilmek için doğru adrestesiniz kupada yoluna devam etmek isteyen iki takımın performansı merak ediliyor. Chelsea - Derby County Canlı Maç İzle 30 Ekim günü yaşanacak olan büyük heyecana uzak kalmamalısınız. Çekişmeli ve bol heyecanlı anları naklen izleyebileceksiniz. Hemen takip edebilirsiniz.

Maç Tarihi: 31.10.2018

Maç Saati: 22.45


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir