Bahçeşehir Klj - Galatasaray Canli Maç İzle 13 Ekim 2018


Bahçeşehir Klj - Galatasaray Canli Maç İzle 13 Ekim 2018Basketbol süper liginde heyecan tufanı başlıyor. Takımların ligde şampiyonluk için göstereceği performans ve izleyeceği oyun etkileyici olacak. Bahçeşehir Klj - Galatasaray Canlı Maç İzle 13 Ekim günü oynanacak olan çekişmeli mücadeleleri kaçırmak istemeyeceksiniz. Son derece özel olan anları yakından takip etmek için doğru yerdesiniz. İki takımda lige kazanarak başlamak istiyor. Bu nedenle sahada nasıl bir görüntü verecekleri ise merak ediliyor. Benzersiz ve eşsiz dakikaları büyük bir kalite ile takip etmek için doğru yerdesiniz. Tam anlamı ile avantajlı ve ayrıcalıklı olacaksınız.

“POTADA HEYECAN ARTARAK SÜRÜYOR”

Takımların nasıl bir performansla sahada olacaklarını takip etmeye hazır olun. Beklentilerinizi tam anlamı ile karşılamayı başaracak olan hizmet standartları kaçmaz. Bu ekranlarda yaşanan çekişmeyi yakından takip etmeye başlamak için doğru yerdesiniz. Bahçeşehir Klj - Galatasaray Canlı Maç İzle 13 Ekim mücadelesini en iyi noktadan seyredeceksiniz. Buda yaşanan heyecanın yükselmesine neden olacak.

Maç Tarihi: 13.10.2018

Maç Saati: 21.45


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir