Atiker Konyaspor - Beşiktaş Canli Maç İzle 07 Ekim 2018


Atiker Konyaspor - Beşiktaş Canli Maç İzle 07 Ekim 2018Süper ligde liderlik yarışı içine giren Beşiktaş, mutlaka kazanmak istiyor. Bu anları kesintisiz bir şekilde izlemenin tadını çıkarın. İki takımın etkileyici performansını ayrıcalıklı olarak seyredeceksiniz. Kesintisiz şekilde ekranlara gelen heyecanı yakından takip edin. Şimdi sahip olacaklarınız ile beraber büyük fırsatların sahibi olacaksınız. Atiker Konyaspor - Beşiktaş Canlı Maç İzle 07 Ekim günü maç heyecanı kaçmaz. Yıldız oyuncuların performansını yakından takip etmeye hazır olun. Etkileyici mücadelelerden biri olacak. Deneyimli ve keyifli bir şekilde maç heyecanını takip etmeye hazır olun.

“BÜYÜK HEYECAN SİZLERİ BEKLİYOR”

Kazanmak için ciddi bir performans ortaya koyulacak. Bu anları naklen takip etmek için geç kalmayın. Canlı olarak ekranlarınıza taşınacak olan heyecanı kaçırmak istemeyeceksiniz. Yükselen fırsatları yakından takip etmeye başlayın. Atiker Konyaspor - Beşiktaş Canlı Maç İzle 07 Ekim mücadelesinde yaşanacak olan çekişme için doğru yerdesiniz. En keyifli şekilde izleme olanağı sizi bekliyor.

Maç Tarihi: 07.10.2018

Maç Saati: 18.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir