Ankaragücü - Yeni Malatyaspor Canli Maç İzle 21 Ekim 2018


Ankaragücü - Yeni Malatyaspor Canli Maç İzle 21 Ekim 2018Üst sıralara çıkmak için iyi bir oyun ortaya koymak isteyen takımların performansı büyük önem taşıyor. Sahada yaşanacak olan etkileyici çekişmeleri kaçırmak istemeyeceksiniz. Yaşanacak olan heyecan için en iyi adrestesiniz. Ankaragücü - Yeni Malatyaspor Canlı Maç İzle 21 Ekim mücadelesinde takımların nasıl bir oyun anlayışıyla sahada olduklarını naklen izleyebilirsiniz. Bir an bile donmayan ekranlarda mücadeleye en şekilde ortak olmanın tadını çıkarın. Üst düzey heyecan şimdi sizi bekliyor. Mutlaka yararlanmaya başlamak isteyeceksiniz. Takım oyunuyla sahada var olun takımların karşılaşması da keyif verici olacaktır. Bu anlamda etkileyici anlar sizi bekliyor.

“ZOR MAÇTA KAZANAN AVANTAJLI OLACAK”

Yaşanacak olan çekişmenin son derece etkileyici olduğundan söz edebiliriz. Şimdi beklentilerinizi karşılayacak olan deneyimleri yakından keşfetmeye hazır olun. Ankaragücü - Yeni Malatyaspor Canlı Maç İzle 21 Ekim günü yaşanacak olan çekişme için geç kalmayın. Beklentileriniz en iyi şekilde karşılanıyor olacak. Heyecan şimdi ortak olabilirsiniz.

Maç Tarihi: 21.10.2018

Maç Saati: 16.00


No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir