Altay - Gençlerbirliği Canli Maç İzle 05 Ekim 2018


Altay - Gençlerbirliği Canli Maç İzle 05 Ekim 2018Üst lige çıkabilmek için takımların ortaya koydukları heyecan dolu futbolu kaçırmayın. Beğeninizi kazanacak olan imkânlar sizi bekliyor. İki takımda en iyi oyunu ile sahadaki yerini almak istiyor bir İzmir takımı bir Ankara takımını mücadelesine ortak olacağız. Seyredebilecek olan karşılaşmada bolca gol pozisyonunun yaşanması bekleniyor. Güçlü oyuncuların nasıl bir oyun tarzı ile sahada olacakları da merak ediliyor. Bu seviyede alınacak olan sonuçların süper lig çıkma yolunda önemli mihenk taşları olduğunun farkındalar. Taraftarın desteği de bu anlamda yüksek olacak. Bu keyif dolu anları sizlerde naklen takip edebilirsiniz. Eşsiz deneyimleri kaçırmak istemeyeceksiniz.

“ÇEKİŞMELİ BİR MÜCADELE OLACAK”

Güç olarak birbirileri ile dengede olan iki takımın mücadelesi son derece çekişmeli olacak. Bu anları yakından takip edebilmek ise sizin elinizde. Tam anlamı ile kaliteli olacak 90 dakikayı binlerce futbol sever takip edecek. Hatta on binlerin gözü Altay - Gençlerbirliği Canlı Maç İzle 05 Ekim günü oynanacak karşılaşmada olacak.

Maç Tarihi: 05.10.2018

Maç Saati: 19.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir