Trabzonspor - Kasimpaşa Canli Maç İzle 29 Eylül 2018


Trabzonspor - Kasimpaşa Canli Maç İzle 29 Eylül 2018Zorlu günlerden geçen Trabzonspor, evinde oynayacağı maçı kazanarak, liderlik için mücadeleye devam etmek istiyor. Bu anlarda alınacak olan her sonucun kıymeti yüksek olacak. Konuk ekip ise ligde iyi bir ivme yakaladı. Buda kazanmaları için bir avantaj sağlayacak. Ancak taraftar desteği Trabzonspor takımının yanında olacak. Trabzonspor - Kasımpaşa Canlı Maç İzle 29 Eylül mücadelesi her açıdan büyük heyecana sahne olacak. Bu anları sizlerde naklen bir şekilde takip edebilirsiniz. Coşkulu geçecek futbol müsabakasını kaçırmayın. Beğeninizi kazanacak olan anları naklen takip etmeye hazır olun.

“YÜKSEK ÇEKİŞMEYE SAHNE OLACAK MAÇ”

Futbol severleri bekleyen çekişmeli anları yakından takip etmelisiniz. Birbirinden güzel fırsatlar ve kolaylıkla sizin için geliyor. Yaşanacak ağır tempoda oyuncuların ayakta kalması önem arz ediyor. Kazanmayı başaracak olan takımın hatasız oynaması gerekiyor. Trabzonspor - Kasımpaşa Canlı Maç İzle 29 Eylül mücadelesinde bir an bile tansiyon düşmeyecek diyebiliriz. Bu anları kaçırmayın.

Maç Tarihi: 29.09.2018

Maç Saati: 16.00

No comments:

Arkadaşlar Taraftarium24 adına internette kurulmuş onlarca hatta yüzlerce site var diyebilirim. Fakat malesef diğer sektörlerde olduğu gibi maç yayınları sektöründe de aktif sitelerin yarınsından fazlası malesef sadece ziyaretçi çekmek adına açılmış bulunmaktadır. Siz maç izleme amacıyla girdiğiniz siteye sadece reklama tıklamış ve istediğiniz canlı yayını izleyememiş oluyorsunuz.Tabi bu tarz virüslü siteler dışında birkaç tane de canlı maç yayını izlenebilinir site bulunmaktadır haklarını vermek lazım. Fakat malesef canlı yayınların çalıştığı bu sitelerde de okadar çok reklam bulunmaktadır ki, maç yayınına girene kadar açılan onlarca reklam sizin canınızı sıkmaktadır.Sektörün bukadar zayıf olması Sporkafe ekibini yani bizleri bu sektöre girmeye itti. Yani yabancı piyasaya bakınca okadar güzel maç yayınları siteleri bulunmaktadır ki bu durum bizleri üzdüğü gibi aynı zamanda ilham da vermeye başladı. Bizde karar verdik dedik ki güzel ülkemizin insanlarına canlı maç izle imkanını ücretsiz sunduğumuz gibi aynı zamanda reklamsız ve kaliteli bir şekilde sunalım.Uzun düşünmeler ve çalışmalar sonucunda sizlere Sporkafe TV adresini açmaya karar verdik. Yanlız sadece site açıp canlı maç yayınlarını dışardan virüslü sitelerden çekmek istemediğimiz için bütün maç kanallarını kendimiz ücretsiz ve HD bir şekilde sizlere sunmaya karar verdik. Sitemizde bulunan bütün kanalları HD olarak izleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız düşük ise donmalar yaşanmaması için sizlere biraz daha düşük kaliteli canlı yayınlar da sunmaya karar verdik. Sizlerin destekleri oldukça Sporkafe TV canlı maç yayınlarını yayınlamaya devam edicektir